News/evente

Universiteti Katolik “Zoja e Këshillit të Mirë” fton maturantët e shkollave të mesme të Shqipërisë dhe trevave shqipfolëse të ndjekin nga afër një leksion në fakultetet tona, me degët: Mjekësi, Odontoiatri dhe Proteza Dentare, Fizioterapi, Infermieri, Ekonomi Ndërmarrjeje, Farmaci dhe Arkitekturë.  

Maturantët e shkollave të mesme publike dhe private, janë të mirëpritur nga e hëna në të premte, në orarin 09:00 - 13:00, përgjatë të gjithë vitit akademik 2019 – 2020.

Për të vizituar universitetin tonë, ju mund të telefononi në numrin 042 273 290 ose të shkruani në adresën e email-it:  Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo..